Open dag zat 23 maart

Open dag zat 23 maart

Morgen (zaterdag 23 maart) O P E N D A G van 10:00-16:00 uur!

Een werkdag van 6:15 tot 21:15 uur is (te) lang. Boy reed vandaag af en aan met de trekker en mesttank. Tussen de middag wel even lekker lunchen met Wendela en weer door. In het land zag Boy een hertje! Dat is wel weer speciaal. Ook is er vandaag een kalfje geboren!
Hopelijk is hij over een uurtje klaar.

Omdat we morgen open dag hebben, kan Boy morgen alleen in de ochtend tot 8.30 uur nog mestrijden, daarna is het tijd voor de bezoekers. Daarom moest hij vandaag zo lang door gaan. We hopen op een gezellige dag met niet al te veel regen. Kom je ook langs!?

Er zijn ieder uur rondleidingen over de groentepluktuin @versaandevecht en/of de boerderij, een kaasdemonstratie en twee kombucha workshops, de imker komt vertellen over bijen en je kunt honing proeven. @microbakkerij_clubbrood staat met heerlijk zuurdesem brood, @espresso.kitchen komt koffie schenken en @farmtohome.nl is aanwezig.

Verder kun je nep-koe melken, bij het kersverse kalfje kijken en lekker boodschappen doen in de boerderijwinkel!

Auto’s kunnen deze dag achter op het erf geparkeerd worden.

Fijn weekend!