
Hieronder vind je twee vacatures
Combinatie van de twee vacatures is mogelijk. We stellen altijd in overleg een takenpakket samen dat het best past.
Onze ervaring is dat doorstromen van vrijwilliger/stagiair(e) naar betaalde functie het beste werkt
Wil je een paar uurtjes per week/maand helpen als vrijwilliger? Klik dan hier voor een vragenlijst en mogelijke werkzaamheden.
– Gastheer/vrouw boerderijwinkel / kaasmaker
– Allround-medewerker boerderij
Gastheer/vrouw en/of kaasmaker
Boy en Wendela van De Groene Griffioen zijn op zoek naar een Kaasmaker en/of gastheer/-vrouw boerderijwinkel
circa 16 uur per week / stage en woonruimte mogelijk.
Ben je leergierig, spreekt de voedseltransitie je aan en hou je van ambachtelijke kaas/zuivel en zou je die zelf willen maken en rechtstreekse willen verkopen? Lees dan verder.
Op onze biologische boerderij maken we wekelijks kaas die we in onze boerderijwinkel verkopen. Door het vertrek van een medewerker is er ruimte voor een nieuwe samenwerking in de kaasmakerij (Boy) en in de boerderijwinkel (Wendela). Het liefst zien wij één persoon die beide functies op parttime basis kan uitvoeren maar de functie kan gesplitst worden. Het is fysiek werk en we verwachten dat dat geen probleem is. Jij doet unieke praktijkervaring op en wij begeleiden jou om de kneepjes van het vak te leren.
Op onze innoverende melkveehouderij dragen we actief bij aan de voedseltransitie. Permanent zijn we op zoek naar oplossingen om biodiversiteit en biologische voedselproductie samen te laten gaan. Bij ons borrelt het van de ideeën. Zo willen we o.a. onze productie uitbreiden met zure zuivel en onze winkel verrijken met een zuivelbar. Voor onze toekomstige nieuwe werknemer is dit een kans om daar een rol in te spelen.
Wij zoeken
Een energieke en enthousiaste medewerker die zicht vindt in ambachtelijke producten, verantwoordelijk zijn/haar taken op zich neemt en bekend is met HACCP. Ervaring met de productie van zuivel is een pré.
Onze nieuwe medewerker moet voor minimaal een jaar beschikbaar zijn en gestructureerd kunnen werken en uitstralen waar de Groene Griffioen voor staat. Aandacht voor details is belangrijk, net als het onderhouden van een schone en geordende werkomgeving.
Functie eisen
● Je hebt gevoel voor ambachtelijke voeding, verkoop en dienstverlening
● Je bent een zelfstandige, verantwoordelijke werker die fysiek werk aankan
● Je hebt oog voor detail en kunt het overzicht behouden
● Je bent enthousiast en proactief
● Je werkt met passie en volgens HACCP
Wij bieden
Een veelzijdige functie op een prachtige locatie met passende arbeidsvoorwaarden. Werkdagen en tijden in overleg. Startdatum en periode in overleg.
Het is mogelijk om in ruil voor werken op het erf te wonen (tinyhouse voor 1 persoon/stel)
Bij vragen/interesse mail Wendela, of kom langs in de winkel.
Allround-medewerker boerderij
Boy en Wendela van De Groene Griffioen zijn op zoek naar een allround medewerker (m/v) voor de Groene Griffioen, voor circa 16-38 uur per week. Ook stage mogelijk, plus verblijf in tinyhouse op het erf.
Ben je leergierig, spreekt de voedseltransitie en de korte keten je aan en wil je ervaring opdoen met een pionierende boer bij het sluiten van de voedselkringloop? Lees dan verder.
Je eigen plek op de biologische boerderij en in overleg een takenpakket dat bij jou past. Afhankelijk van het aantal uren, woon je voor niets/lage huur in een tinyhouse (met veel privacy) op het erf. Je helpt mee bij de dagelijkse verzorging van de dieren (koeien, kippen, in het voorjaar ook varkens), melken, diverse klusjes en eventueel ook bij andere taken
Als all-round medewerker heb je oog voor dieren, beheers je de basisvaardigheden van het melken en heb je genoeg technische kennis om zelfstandig aan de slag te gaan en problemen op te lossen. Ervaring met de trekker (en machines) is een pré
De functie kan uitgebreid worden met werk in de boerderijwinkel, kaasmakerij en educatie.
Wij zoeken
Een energieke medewerker die aansluiting heeft met de biologische landbouw waarbij de focus ligt op het sluiten van de kringloop en de korte voedselketen. Iemand die verantwoordelijkheid neemt voor zijn of haar werkgebieden en prima zelfstandig werkt. Je bent gestructureerd en een representatie van waar de Groene Griffioen voor staat. Je houdt van klussen, hebt aandacht voor details en zorgt voor een nette, geordende werkomgeving. Je bent minimaal 4 maanden beschikbaar en werkt ook deels in het weekend.
Functie-eisen
● Je bent een zelfstandige, verantwoordelijke werker
● Je hebt technisch inzicht
● Je houdt van klussen
● Je hebt oog voor detail en kunt het overzicht behouden
● Je bent enthousiast en proactief
● Je doet je werk met passie
Wij bieden
Een veelzijdige functie op een prachtige locatie met woonruimte/lage huur in ruil voor werk.
Tinyhouse beschikbaar vanaf oktober 2026, functie kan vanaf half augustus ingaan. Werkdagen bespreken we in overleg.
Bij vragen/interesse mail Wendela of spreek ons aan in de winkel!